Almanca Yüz Yüze Özel Ders

Online kurslar ve grup dersleri yerine öğrenmeyi fiziksel bir ortamda, eğitmenimizle birebir gerçekleştirmek istiyorsanız yüz yüze Almanca özel ders ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayacaktır. Hedefim Almanca, bu bağlamda uzman ve deneyimli kadrosu ile dört dil becerinizi paralel bir şekilde geliştirecek bir müfredat ve eğitim metodu sayesinde A1’den C2’ye kadar Almanca öğrenmenizi sağlar.

Almanca Yüz Yüze Özel Ders Avantajları

Özel dersler, bireysel olarak ve kendi hızınızda öğrenme avantajına sahiptir. Öğrenmeyi fiziksel ortamda daha iyi hale getiren bir ortamı sağlar. Bununla birlikte yüz yüze Almaca özel derslerinde sizlere sağlanacak diğer ayrıcalıklar ise şu şekildedir:

  • Birlikte okuma ve dinlemede pasif becerilerinizin geliştirilmesi sağlanır.
  • Konuşma ve yazmada aktif bir şekilde rol alacak ve bu yetilerinizin geliştirilmesi amaçlanır.
  • Dilbilgisini anlamanızı, iletişim becerilerinizi geliştirmenizi ve Almanca konuşma konusunda kendinize olan güveninizi geliştirmeniz sağlanır.
  • Tüm bunların dışında tüm eğitiminizi aynı verimlilikte ve zaman kazanarak Zoom üzerinden online bir şekilde de sürdürebilirsiniz.

Almanca Yüz Yüze Özel Ders İçerikleri

Profesyonel ve alanında uzman eğitmenlerimiz tarafından hazırlanan yüz yüze özel Almanca kursumuzda sunulan ders içerikleri başlıca şunlardır:

  1. Kelime bilgisi ve telaffuz eğitimi, günlük konuşma ve resmi konuşma.
  2. İster Almancada yeni olun, ister hâlihazırda bildiklerinizi geliştirmek istiyor olun, Almanca yüz yüze özel kursunu ihtiyaçlarınıza uygun hale düzenlemekteyiz.
  3. Dersler uygulamalı ve pratiktir, kitlesel ders kitapları değil, özenle seçilmiş eğitim materyalleri kullanılır ve dijital medya sayesinde eğitim programınızda dört dil becerisi odaklı çalışmalar yer alır.
  4. Seviyenize, hedeflerinize ve programınıza özel olarak hitap eden kişiselleştirilmiş eğitim oluşturulması hedeflenir.

Almanca özel derslerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçerek, eğitim programınızı doğrudan eğitmenlerimizle birlikte planlayabilirsiniz.

Goethe, Telc, ÖSD Sınavlarına Hazırlık Kursları

Goethe, Telc, ÖSD Sınavlarına Hazırlık Kursları

Goethe, Telc, ÖSD gibi sınavları bütün dünyada tarafından tanınan sınavlar arasında yer almaktadır. Bu sınavların sonucunda alınan sertifikalar ile iş başvurularına başvurabilir ve eğitim kurumları tarafından dil yeterlilik belgeleri alabilirsiniz. Goethe, Telc, ÖSD...

En İyi Almanca Kursu

En İyi Almanca Kursu

Yeni bir dil öğrenmek ve kendini geliştirmek isteyen pek çok kişi bulunmaktadır, fakat bazı nedenlerden ötürü birçok kişi yabacı dil eğitimini devamlı olarak ertelemektedir. Yabancı dil eğitimi almak isteyen kişilerin en çok problem yaşadıkları konuların başında...

Almanca Dil Kursu Fiyatları

Almanca Dil Kursu Fiyatları

Globalleşen dünyada artık tek bir dil yeterli değildir. İş hayatında daha iyi koşullarda çalışabilmek, sosyal anlamda daha bir yaşantıya ve daha fazla maddi gelir elde etmek isteyen kişilerin önüne iyi seviyede yabancı dil bilme şartı konulmaktadır. Almanca öğrenmek...

Çocuklar için Almanca Kursu

Çocuklar için Almanca Kursu

Alanında uzman eğitmenlerimiz sayesinde çocuklar için Almanca kursumuzda çocuklarınızın dil yolculuğunu keyifli ve öğretici bir hale getirebilirsiniz. Çocuklar için Almanca kursumuz online olarak yürütülmektedir. Eğitimlerimiz; öğrencilerin okul derslerine entegre...