Almanca Yüz Yüze Özel Ders

Online kurslar ve grup dersleri yerine öğrenmeyi fiziksel bir ortamda, eğitmenimizle birebir gerçekleştirmek istiyorsanız yüz yüze Almanca özel ders ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayacaktır. Hedefim Almanca, bu bağlamda uzman ve deneyimli kadrosu ile dört dil becerinizi paralel bir şekilde geliştirecek bir müfredat ve eğitim metodu sayesinde A1’den C2’ye kadar Almanca öğrenmenizi sağlar.

Almanca Yüz Yüze Özel Ders Avantajları

Özel dersler, bireysel olarak ve kendi hızınızda öğrenme avantajına sahiptir. Öğrenmeyi fiziksel ortamda daha iyi hale getiren bir ortamı sağlar. Bununla birlikte yüz yüze Almaca özel derslerinde sizlere sağlanacak diğer ayrıcalıklar ise şu şekildedir:

  • Birlikte okuma ve dinlemede pasif becerilerinizin geliştirilmesi sağlanır.
  • Konuşma ve yazmada aktif bir şekilde rol alacak ve bu yetilerinizin geliştirilmesi amaçlanır.
  • Dilbilgisini anlamanızı, iletişim becerilerinizi geliştirmenizi ve Almanca konuşma konusunda kendinize olan güveninizi geliştirmeniz sağlanır.
  • Tüm bunların dışında tüm eğitiminizi aynı verimlilikte ve zaman kazanarak Zoom üzerinden online bir şekilde de sürdürebilirsiniz.

Almanca Yüz Yüze Özel Ders İçerikleri

Profesyonel ve alanında uzman eğitmenlerimiz tarafından hazırlanan yüz yüze özel Almanca kursumuzda sunulan ders içerikleri başlıca şunlardır:

  1. Kelime bilgisi ve telaffuz eğitimi, günlük konuşma ve resmi konuşma.
  2. İster Almancada yeni olun, ister hâlihazırda bildiklerinizi geliştirmek istiyor olun, Almanca yüz yüze özel kursunu ihtiyaçlarınıza uygun hale düzenlemekteyiz.
  3. Dersler uygulamalı ve pratiktir, kitlesel ders kitapları değil, özenle seçilmiş eğitim materyalleri kullanılır ve dijital medya sayesinde eğitim programınızda dört dil becerisi odaklı çalışmalar yer alır.
  4. Seviyenize, hedeflerinize ve programınıza özel olarak hitap eden kişiselleştirilmiş eğitim oluşturulması hedeflenir.

Almanca özel derslerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçerek, eğitim programınızı doğrudan eğitmenlerimizle birlikte planlayabilirsiniz.

Online Almanca Kursu

Online Almanca Kursu

Günümüzde hangi alanda olduğu fark etmeksizin kariyerinde ilerlemek isteyen herkesin en az bir yabancı dil öğrenmesi gerekmektedir. İkinci dil, çalışma ve ilgi alanına göre seçilmektedir. Dünyanın en çok konuşulan dillerinden olan İngilizce, İspanyolca, Çince ve...

Almanca Kursları

Almanca Kursları

Almanca en çok kullanılan ve öğrenilmesi avantaj sağlayan dillerdendir. İkinci dil öğrenmenin insana çok büyük kazanç sağladığı bu dönemde öğrenilmesi en mantıklı olan dillerdendir. Ancak çoğu insan Almancaya karşı bir önyargı beslemektedir. Dünyanın en köklü...

Almanca Dil Kursu

Almanca Dil Kursu

Dünyada konuşulan ve yaşayan pek çok dil vardır. Bu diller kökenlerine göre gruplara ayrılırlar. Hint Avrupa dil ailesine bağlı Cermen dillerinden olan Almanca da bugün halen yaşayan ve çokça kullanılan dillerdendir. Dil öğrenmek günümüzde insana büyük bir avantaj...

Goethe Almanca Kursu

Goethe Almanca Kursu

Dünyanın en köklü ve en çok kullanılan dillerinden olan Almancayı öğrenmek büyük emek ve vakit istemektedir. Dil ancak iyi bir kursta, öğrencinin ihtiyaçlarına ve seviyesine göre eğitim veren hocalarla düzenli bir şekilde dil öğrenilebilir. Tüm dünyada etkin şekilde...