HIZLANDIRILMIŞ

B1 Online Lise Almanca Kursu

B1.1 ve B1.2 seviyelerini kapsamaktadır.
Eğitimlerimiz Goethe, Telc ve ÖSD sınavlarına hazırlanan öğrencilerimiz için uygundur.

Sınıflarımız maximum 6 kişiliktir.

Eğitim Süresi: Lise grubuna özel eğitimlerimiz aylık programdan oluşmaktadır. Bu kursumuz kapsamında öğrencilerimiz haftada 2 gün toplamda 4 ders alırlar. Bir ders birimimiz 45 dakikadır.

Katılım Şartı: Bu kursa katılım sağlayacak öğrencilerimizin min. A2 seviyesini bitirmiş olmaları ve dört dil becerisinin ölçüldüğü Seviye Belirleme Sınavı'nda başarılı olmaları gerekmektedir.

Lise grubuna özel eğitimlerimiz aylık programdan oluşmaktadır. Bu kursumuz kapsamında öğrencilerimiz haftada 2 gün toplamda 4 ders alırlar. Bir ders birimimiz 45 dakikadır.

Eğitimimiz kapsamında 2 adet ana kaynak kitabı, sınava hazırlık kitapları, çalışma kağıtları ve diğer tüm ders materyalleri ücretsiz olarak online kullanıma sunulmaktadır.

Sistemli bir şekilde ödev takibi yapılmaktadır.

Eğitimimiz kapsamında kullanılan ana ders kitapları, sınava hazırlık kitapları, çalışma kağıtları ve diğer tüm ders materyalleri ücretsiz olarak online kullanıma sunulmaktadır.

Ders programımız 4 dil becerisini paralel şekilde ilerletecek şekilde planlanmıştır.

Seviye sonlarında en az bir adet B1 sınav simülasyonu yapılarak öğrencilerin B2 seviyesine devam edip etmeyeceği tespit edilir.

Öğrencilerimizin sorularını yanıtlamak, bilgilendirme ve yönlendirmeler yapmak amacıyla sınıf katılımcılarına özel WhatsApp grubu kurulmaktadır. Junior sınıflarımızda velilerimiz de gruplara alınmaktadır.