Online Almanca Kursları

Tüm dünyayı etkisi altında alan COVID-19 Pandemisi sonrasında eğitim ve öğretim faaliyetleri dijital imkanlar sayesinde farklı bir boyut kazandı. Alışılageldik örgün eğitimin aksine zamandan ve mekândan bağımsız olarak öğrencilerin bir araya gelerek etkili bir şekilde eğitim almasını sağlayan Online Eğitim, pandemi etkisini yitirdikten sonra da tüm dünyada yeni eğitim trendi olmaya aday.

Hedefim Almanca Online Kursları sayesinde başından sonuna esnek, mekândan bağımsız, konforlu, hem kurs kitapları hem de online materyallerle desteklenen nitelikli bir eğitim alabilirsiniz. Üstelik ihtiyacınız olan tek şey internet bağlantısı ve bir telefon veya bilgisayardır.

Online Almanca Eğitimlerimiz

Online kurs, özel ders ve sınava hazırlık kurslarımız ile nitelikli en iyi Almanca eğitimine ilk adımı şimdi atın.

Online Yetişkin Almanca Kursları

A1.1 ve A1.2 seviyelerini kapsamaktadır.

Online Junior Almanca Kursları

Ortaokul ve lise öğrencilerine yönelik hazırlanan ders içeriklerimiz okul derslerine uyumlu eğitim programlarıdır.

Eğitim Aşamaları

Seviye Belirleme

Almanca Seviye Tespit Sınavı ile dinleme, anlama, okuma, konuşma ve gramer bilginiz ölçülerek dil seviyeniz tespit edilir.

Değerlendirme

Sınavın ardından size uygun olan Almanca Kursu’na kaydınız gerçekleştirilir ve ücretsiz ders kitapları tarafınıza iletilir.

Eğitim İşleyişi

Önceden belirlenen kurs gün ve saatlerinde derslerimiz Zoom üzerinden gerçekleştirilir.

Ders Telafisi

Katılamadığınız dersler size özel kaydedilmektedir. Acil durumlarda ise derslerimiz ertelenebilir veya iptal edilebilir. 

Ödev Takibi

Eğitmenlerimiz tarafından sistemli bir şekilde ödev takibi yapılarak, eksikliklerini ve sorularınızla ilgili geri bildirim verilir.

Seviye Sonu Belirleme

Kurs bitiminde çeşitli sınavlar yapılarak öğrencinin seviyesi tespit edilir, seviye bitirme sınavı ile öğrencinin bir sonraki seviye ile ilgili durumu belirlenir.