Almanca Özel Dersler

Sabit kurs gün ve saatlerine katılmaya vaktiniz yok ancak belirgin hedeflerinize ulaşmak istiyorsanız tamamıyla size göre özelleştirilmiş ders programımızla hedeflerinize ulaşabilir ve ihtiyacınız olan sertifika sınavlarına hazır hale gelebilirsiniz.

Grup eğitimlerine oranla özel ders alan öğrenciler yaklaşık %60 oranında daha hızlı ilerleme sağlamaktadır. Bu nedenle kişiye özel hazırlanmış eğitim planı, öğrenme teknikleri, anlatım metotları, ödev takibi ve esnek gün / saat seçenekleriyle hedefinize kısa zamanda ve emin adımlarla ulaşmanız mümkün.

Özel Derste Bir Kur Ne Kadar Sürüyor?

Standart bir kursa oranla çok daha hızlı ilerleme kaydedeceğiniz özel derste kur saatleri ilerleme hızınıza göre değişiklik göstermektedir. B2 seviyesine kadar bir kur ortalama 25 ders saati sürmektedir. Bir ders birimi 1,5 saattir.

Ne Zaman Özel Ders Alabilirim?

Yüz yüze veya online özel ders seçeneklerimiz içinde size uygun olanı belirledikten sonra eğitmenimizle birlikte ders almak istediğiniz gün ve saatleri belirleyebilirsiniz.
Özel ders ile hafta içi veya hafta sonu eğitim alabilirsiniz.

Özel Ders Sıklığı Nasıl Olmalıdır?

Almanca eğitim sıklığınız ulaşmak istediğiniz hedef doğrultusunda eğitmenimizin yönlendirmesiyle belirlenmektedir. Haftada min. 4 saat tavsiye etsek de girmek istediğiniz sınavın tarihine ve hedefinize yönelik olarak ders sıklığı değişmektedir.

Online Almanca Özel Ders

Online Almanca özel derslerimizde A1’den C1 seviyesine kadar Almanca eğitimi alabilir; TestDaf, DSD, Goethe, Telc, ÖSD sınavlara hazırlık yapabilirsiniz.

Yüz Yüze Almanca Özel Ders

Yüz yüze Almanca özel derslerimizde A1’den C1 seviyesine kadar Almanca eğitimi alabilir; TestDaf, DSD, Goethe, Telc ve ÖSD sınavlara hazırlık yapabilirsiniz.

Online Özel Ders Ayrıcalıkları

Z

Derslerimiz Zoom üzerinden canlı olarak gerçekleştirilmektedir.

Z

Canlı tahta paylaşımı sayesinde tüm ders notlarını kaydetme imkânı.

Z

İstediğiniz taktirde basılı ders kitapları tarafınıza gönderilmektedir.

Z

Dersi destekleyici PDF, ses dosyası, online alıştırma ve ek materyallere sınırsız erişim.

Yüzyüze Özel Ders Ayrıcalıkları

Z

Birebir canlı ders ortamı.

Z

Tahtada canlı anlatım

Z

Basılı materyal imkânı.

Z

Yüz yüze etkileşim ortam ve olanakları.

Z

Sınav atmosferini tecrübe.

Özel Ders Eğitim Aşamaları

Seviye Belirleme

Yeni başlayanların haricinde Almanca ön bilgisi olanlar için dört dil becerisini ölçen seviye belirleme sınavı ile dil yeterliliğinizi ölçüyoruz.

Planlama

Eğitim alacağınız gün ve saatleri birlikte belirliyoruz. Gerekli durumlarda ders gün ve saatleri değiştirilebilmektedir.

Materyal Hazırlanması

Size özel eğitim içeriğimizi planladıktan sonra gerekli ders materyallerini sağlıyoruz.

Güncelleme

Eğitim süresi boyunca ilerleme hızınıza göre eğitim içeriğimizi güncelliyoruz.

Ödev Takibi

Eğitmenlerimiz tarafından sistemli bir şekilde ödev takibi yapılarak, eksikliklerini ve sorularınızla ilgili geri bildirim verilir.

Simülasyon

Hazırlandığınız sınava yönelik ek çalışmalar ve sınav simülasyonları yaparak sizi sınava hazır hale getiriyoruz.