Online Junior
Almanca Kursları

Çocuklar ve gençler için özel hazırlanmış Junior Kurslarımızda A1, A2 ve B1 seviyelerinde online eğitim verilmektedir. Dillere İlişkin Avrupa Ortak Referans Çerçevesi (CEFR) kriterlerine uygun olarak hazırlanan eğitim içeriği sayesinde öğrencilerimiz Almanca eğitimlerini okul programlarıyla uyum içerisinde sürdürebilecekler. Sistemli ödev ve öğrenci takibi sayesinde öğrencilerimizin gelişimi takip edilmekte ve velilere düzenli bilgilendirme sağlanmaktadır.

Online Ortaokul Almanca Kursları

A1, A2 ve B1 seviyelerini kapsamaktadır.

Online Lise Almanca Kursları

A1, A2 ve B1 seviyelerini kapsamaktadır.

Gençlere Yönelik Eğitim Kazanımlarımız

Z

Junior Almanca Eğitim Programlarımız sayesinde öğrencilerimiz; yaşlarına, seviyelerine ve hedeflerine yönelik hazırlanmış özel eğitim içeriğiyle Almancayı severek ve eğlenerek öğrenecekler.

Z

Okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerilerini eş zamanlı geliştirebilecek, dili bütünsel olarak kavrayabilecekler.

Z

Almanya’ya yeni yerleşen veya öğrenimini Almanya’da sürdürmek isteyen öğrencilerimiz, Almanca hâkimiyetlerini arttırmakla birlikte Alman kültür ve sosyal yaşamına daha hızlı uyum sağlayabilecekleri dil motivasyonunu kazanacaklar.

Z

Okul derslerine yardımcı ders içeriği ve uzman eğitmenlerimiz rehberliğindeki ödev takibi sayesinde okul başarıları artacak.

Z

İletişime dayalı ve çok yönlü eğitim ile Almancayı daha hızlı benimseyebilecek ve dile yönelik korkularını yenerek özgüvenli bir şekilde öğrendiklerini hayata geçirebilecekler.

Eğitim Aşamaları

Seviye Belirleme

Almanca Seviye Tespit Sınavı ile dinleme, anlama, okuma, konuşma ve gramer bilginiz ölçülerek dil seviyeniz tespit edilir.

Değerlendirme

Sınavın ardından size uygun olan Almanca Kursu’na kaydınız gerçekleştirilir ve ücretsiz ders kitapları tarafınıza iletilir.

Eğitim İşleyişi

Önceden belirlenen kurs gün ve saatlerinde derslerimiz Zoom üzerinden gerçekleştirilir.

Ders Telafisi

Katılamadığınız dersler size özel kaydedilmektedir. Acil durumlarda ise derslerimiz ertelenebilir veya iptal edilebilir. 

Ödev Takibi

Eğitmenlerimiz tarafından sistemli bir şekilde ödev takibi yapılarak, eksikliklerini ve sorularınızla ilgili geri bildirim verilir.

Seviye Sonu Belirleme

Kurs bitiminde çeşitli sınavlar yapılarak öğrencinin seviyesi tespit edilir, seviye bitirme sınavı ile öğrencinin bir sonraki seviye ile ilgili durumu belirlenir.