Online Ortaokul
Almanca Kursu

Çocuklar ve gençler için özel hazırlanmış Junior Kurslarımızda A1, A2 ve B1 seviyelerinde online eğitim verilmektedir. Dillere İlişkin Avrupa Ortak Referans Çerçevesi (CEFR) kriterlerine uygun olarak hazırlanan eğitim içeriği sayesinde öğrencilerimiz Almanca eğitimlerini okul programlarıyla uyum içerisinde sürdürebilecekler. Sistemli ödev ve öğrenci takibi sayesinde öğrencilerimizin gelişimi takip edilmekte ve velilere düzenli bilgilendirme sağlanmaktadır.

A1 Online Ortaokul Almanca Kursu

A1.1 ve A1.2 seviyelerini kapsamaktadır.

A2 Online Ortaokul Almanca Kursu

A2.1 ve A2.2 seviyelerini kapsamaktadır.

B1 Online Ortaokul Almanca Kursu

B1.1 ve B1.2 seviyelerini kapsamaktadır.

Eğitim Aşamaları

Eğitim Aşamaları

Seviye Belirleme

Almanca Seviye Tespit Sınavı ile dinleme, anlama, okuma, konuşma ve gramer bilginiz ölçülerek dil seviyeniz tespit edilir.

Değerlendirme

Sınavın ardından size uygun olan Almanca Kursu’na kaydınız gerçekleştirilir ve ücretsiz ders kitapları tarafınıza iletilir.

Eğitim İşleyişi

Önceden belirlenen kurs gün ve saatlerinde derslerimiz Zoom üzerinden gerçekleştirilir.

Ders Telafisi

Katılamadığınız dersler size özel kaydedilmektedir. Acil durumlarda ise derslerimiz ertelenebilir veya iptal edilebilir. 

Ödev Takibi

Eğitmenlerimiz tarafından sistemli bir şekilde ödev takibi yapılarak, eksikliklerini ve sorularınızla ilgili geri bildirim verilir.

Seviye Sonu Belirleme

Kurs bitiminde çeşitli sınavlar yapılarak öğrencinin seviyesi tespit edilir, seviye bitirme sınavı ile öğrencinin bir sonraki seviye ile ilgili durumu belirlenir.