Goethe, Telc, ÖSD Sınavlarına Hazırlık Kursları

Goethe, Telc, ÖSD gibi sınavları bütün dünyada tarafından tanınan sınavlar arasında yer almaktadır. Bu sınavların sonucunda alınan sertifikalar ile iş başvurularına başvurabilir ve eğitim kurumları tarafından dil yeterlilik belgeleri alabilirsiniz.

Goethe, Telc, ÖSD gibi sınavlara hazırlık için verilen kurslar, Federal Almanya Hükümeti’nin partneri konumundadır. Almanya vatandaşlığına geçmek isteyen kişiler, gereken dil bilgilerine sahip oldukları sertifikaları, hazırlık kurslarının sonunda yapılan sınavlar sonucunda alabilmektedirler. Bu kursların sonunda verilen sertifikalar, Almanca konuşulan tüm ülkelerde kabul görmektedir.

Goethe, Telc, ÖSD sınavlarına hazırlık kursu veren pek çok eğitim kurumu arasında en çok tercih edilen Hedefim Almanca eğitim kursu, öğrencileri için en iyi ve en kaliteli kursları vermeye son sürat devam etmektedir.

Goethe, Telc, ÖSD Sınavlarına Hazırlık Kursları Dersleri

Goethe, Telc, ÖSD sınavlarına hazırlık kursları belirli derslerden oluşmaktadır. Bu dersler aşağıdaki gibidir:

  • Okuduğunu Anlama: Bu derste okutulan parçalar gibi ile ilgili sorular cevaplanmakta ve öğrencilerin neler anladığını kontrol etmektedir.
  • Yazma: Bu bölümde öğrencilerin yazma becerilerini geliştirecek konu ve temalara yönelik yazı çalışmaları yapılmaktadır.
  • Okuma: Bu derste Almanca parçalar okunmak ve okuma yeteneği geliştirilmektedir.
  • Konuşma: Konuşma dersinde Almanca konuşma pratikleri yapılmakta ve konuşma becerisi geliştirilmektedir.

Daha fazla bilgi için Hedefim Almanca eğitim kurumunu sosyal medya üzerinden takip edebilirsiniz.

Goethe, Telc, ÖSD Sınavlarına Hazırlık Kursları Fiyatları

Goethe, Telc, ÖSD sınavlarına hazırlık kursları fiyatları, öğrencinin bilgisine göre değişkenlik göstermektedir. Örnek olarak, A1 seviyesinden başlayacak olan bir öğrencinin başladığı kurs fiyatı ile B1 seviyesinden başlayacak olan bir öğrencinin başladığı kurs fiyatı aynı değildir. Ekstra olarak, kurslarda verilen kurs harici ek derslerde fiyatlarda değişkenliğe sebep olabilmektedir. Bu sebeplerden ötürü, Goethe, Telc, ÖSD sınavlarına hazırlık kursları fiyatları hakkında net ve sabit bir fiyat bilgisi vermek doğru değildir. Goethe, Telc, ÖSD sınavlarına hazırlık kursları fiyatları hakkında daha ayrıntılı bilgi için Hedefim Almanca eğitim kurumunu arayabilirsiniz.

En İyi Almanca Kursu

En İyi Almanca Kursu

Yeni bir dil öğrenmek ve kendini geliştirmek isteyen pek çok kişi bulunmaktadır, fakat bazı nedenlerden ötürü birçok kişi yabacı dil eğitimini devamlı olarak ertelemektedir. Yabancı dil eğitimi almak isteyen kişilerin en çok problem yaşadıkları konuların başında...

Almanca Dil Kursu Fiyatları

Almanca Dil Kursu Fiyatları

Globalleşen dünyada artık tek bir dil yeterli değildir. İş hayatında daha iyi koşullarda çalışabilmek, sosyal anlamda daha bir yaşantıya ve daha fazla maddi gelir elde etmek isteyen kişilerin önüne iyi seviyede yabancı dil bilme şartı konulmaktadır. Almanca öğrenmek...

Çocuklar için Almanca Kursu

Çocuklar için Almanca Kursu

Alanında uzman eğitmenlerimiz sayesinde çocuklar için Almanca kursumuzda çocuklarınızın dil yolculuğunu keyifli ve öğretici bir hale getirebilirsiniz. Çocuklar için Almanca kursumuz online olarak yürütülmektedir. Eğitimlerimiz; öğrencilerin okul derslerine entegre...

Almanca Yüz Yüze Özel Ders

Almanca Yüz Yüze Özel Ders

Online kurslar ve grup dersleri yerine öğrenmeyi fiziksel bir ortamda, eğitmenimizle birebir gerçekleştirmek istiyorsanız yüz yüze Almanca özel ders ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayacaktır. Hedefim Almanca, bu bağlamda uzman ve deneyimli kadrosu ile dört dil...