Goethe, Telc, ÖSD Sınavlarına Hazırlık Kursları

Goethe, Telc, ÖSD gibi sınavları bütün dünyada tarafından tanınan sınavlar arasında yer almaktadır. Bu sınavların sonucunda alınan sertifikalar ile iş başvurularına başvurabilir ve eğitim kurumları tarafından dil yeterlilik belgeleri alabilirsiniz.

Goethe, Telc, ÖSD gibi sınavlara hazırlık için verilen kurslar, Federal Almanya Hükümeti’nin partneri konumundadır. Almanya vatandaşlığına geçmek isteyen kişiler, gereken dil bilgilerine sahip oldukları sertifikaları, hazırlık kurslarının sonunda yapılan sınavlar sonucunda alabilmektedirler. Bu kursların sonunda verilen sertifikalar, Almanca konuşulan tüm ülkelerde kabul görmektedir.

Goethe, Telc, ÖSD sınavlarına hazırlık kursu veren pek çok eğitim kurumu arasında en çok tercih edilen Hedefim Almanca eğitim kursu, öğrencileri için en iyi ve en kaliteli kursları vermeye son sürat devam etmektedir.

Goethe, Telc, ÖSD Sınavlarına Hazırlık Kursları Dersleri

Goethe, Telc, ÖSD sınavlarına hazırlık kursları belirli derslerden oluşmaktadır. Bu dersler aşağıdaki gibidir:

  • Okuduğunu Anlama: Bu derste okutulan parçalar gibi ile ilgili sorular cevaplanmakta ve öğrencilerin neler anladığını kontrol etmektedir.
  • Yazma: Bu bölümde öğrencilerin yazma becerilerini geliştirecek konu ve temalara yönelik yazı çalışmaları yapılmaktadır.
  • Okuma: Bu derste Almanca parçalar okunmak ve okuma yeteneği geliştirilmektedir.
  • Konuşma: Konuşma dersinde Almanca konuşma pratikleri yapılmakta ve konuşma becerisi geliştirilmektedir.

Daha fazla bilgi için Hedefim Almanca eğitim kurumunu sosyal medya üzerinden takip edebilirsiniz.

Goethe, Telc, ÖSD Sınavlarına Hazırlık Kursları Fiyatları

Goethe, Telc, ÖSD sınavlarına hazırlık kursları fiyatları, öğrencinin bilgisine göre değişkenlik göstermektedir. Örnek olarak, A1 seviyesinden başlayacak olan bir öğrencinin başladığı kurs fiyatı ile B1 seviyesinden başlayacak olan bir öğrencinin başladığı kurs fiyatı aynı değildir. Ekstra olarak, kurslarda verilen kurs harici ek derslerde fiyatlarda değişkenliğe sebep olabilmektedir. Bu sebeplerden ötürü, Goethe, Telc, ÖSD sınavlarına hazırlık kursları fiyatları hakkında net ve sabit bir fiyat bilgisi vermek doğru değildir. Goethe, Telc, ÖSD sınavlarına hazırlık kursları fiyatları hakkında daha ayrıntılı bilgi için Hedefim Almanca eğitim kurumunu arayabilirsiniz.

Online Almanca Kursu

Online Almanca Kursu

Günümüzde hangi alanda olduğu fark etmeksizin kariyerinde ilerlemek isteyen herkesin en az bir yabancı dil öğrenmesi gerekmektedir. İkinci dil, çalışma ve ilgi alanına göre seçilmektedir. Dünyanın en çok konuşulan dillerinden olan İngilizce, İspanyolca, Çince ve...

Almanca Kursları

Almanca Kursları

Almanca en çok kullanılan ve öğrenilmesi avantaj sağlayan dillerdendir. İkinci dil öğrenmenin insana çok büyük kazanç sağladığı bu dönemde öğrenilmesi en mantıklı olan dillerdendir. Ancak çoğu insan Almancaya karşı bir önyargı beslemektedir. Dünyanın en köklü...

Almanca Dil Kursu

Almanca Dil Kursu

Dünyada konuşulan ve yaşayan pek çok dil vardır. Bu diller kökenlerine göre gruplara ayrılırlar. Hint Avrupa dil ailesine bağlı Cermen dillerinden olan Almanca da bugün halen yaşayan ve çokça kullanılan dillerdendir. Dil öğrenmek günümüzde insana büyük bir avantaj...

Goethe Almanca Kursu

Goethe Almanca Kursu

Dünyanın en köklü ve en çok kullanılan dillerinden olan Almancayı öğrenmek büyük emek ve vakit istemektedir. Dil ancak iyi bir kursta, öğrencinin ihtiyaçlarına ve seviyesine göre eğitim veren hocalarla düzenli bir şekilde dil öğrenilebilir. Tüm dünyada etkin şekilde...