Almanca Özel Ders
Özel Ders

Almanca Özel Ders

Sabit kurs gün ve saatlerine katılmaya vaktiniz yok ancak belirgin hedeflerinize ulaşmak istiyorsanız tamamıyla size göre özelleştirilmiş ders programımızla hedeflerinize ulaşabilir ve ihtiyacınız olan sertifika sınavlarına hazır hale gelebilirsiniz.
Grup eğitimlerine oranla özel ders alan öğrenciler yaklaşık %60 oranında daha hızlı ilerleme sağlamaktadır. Bu nedenle kişiye özel hazırlanmış eğitim planı, öğrenme teknikleri, anlatım metotları, ödev takibi ve esnek gün / saat seçenekleriyle hedefinize kısa zamanda ve emin adımlarla ulaşmanız mümkün.

Genel Almanca Eğitimi almak istiyor veya Goethe, Telc, ÖSD, TestDaf, DSD 1, DSD 2 gibi Almanca sertifikalarında başarı sağlamak istiyorsanız yüz yüze fiziki ortamda özel veya online özel ders eğitimimiz sizin için uygun olacaktır.

Online Almanca Özel Ders
Online Almanca Özel Derslerimiz sayesinde dünyanın neresine olursanız olun yüz yüze eğitim verimliliğinde Almanca eğitimi alabilirsiniz.
Özel Ders Ayrıcalıkları
1

Özel Derste Bir Kur Ne Kadar Sürüyor?

Standart bir kursa oranla çok daha hızlı ilerleme kaydedeceğiniz özel derste kur saatleri ilerleme hızınıza göre değişiklik göstermektedir. B2 seviyesine kadar bir kur ortalama 25 ders saati sürmektedir. Bir ders birimi 1,5 saattir.

2

Ne Zaman Özel Ders Alabilirim?

Yüz yüze veya online özel ders seçeneklerimiz içinde size uygun olanı belirledikten sonra eğitmenimizle birlikte ders almak istediğiniz gün ve saatleri belirleyebilirsiniz.
Özel ders ile hafta içi veya hafta sonu eğitim alabilirsiniz.

3

Özel Ders Sıklığı Nasıl Olmalıdır?

Almanca eğitim sıklığınız ulaşmak istediğiniz hedef doğrultusunda eğitmenimizin yönlendirmesiyle belirlenmektedir. Haftada min. 4 saat tavsiye etsek de girmek istediğiniz sınavın tarihine ve hedefinize yönelik olarak ders sıklığı değişmektedir.

 

ÖZEL DERS EĞİTİM AŞAMALARIMIZ

Seviye Belirleme
Seviye Belirleme
Yeni başlayanların haricinde Almanca ön bilgisi olanlar için dört dil becerisini ölçen seviye belirleme sınavı ile dil yeterliliğinizi ölçüyoruz.
değerlendirme
Planlama
Eğitim alacağınız gün ve saatleri birlikte belirliyoruz. Gerekli durumlarda ders gün ve saatleri değiştirilebilmektedir.
egitim
Materyal Hazırlanması
Size özel eğitim içeriğimizi planladıktan sonra gerekli ders materyallerini sağlıyoruz.
ders telafi
Güncelleme
Eğitim süresi boyunca ilerleme hızınıza göre eğitim içeriğimizi güncelliyoruz.
ödev Takibi
ÖDEV TAKİBİ
Eğitmenlerimiz tarafından sistemli bir şekilde ödev takibi yapılarak, eksikliklerini ve sorularınızla ilgili geri bildirim verilir.
seviye sonu
Simülasyon
Hazırlandığınız sınava yönelik ek çalışmalar ve sınav simülasyonları yaparak sizi sınava hazır hale getiriyoruz.