2
3

ALMANCA ONLINE KURS

Tüm dünyayı etkisi altında alan COVID-19 Pandemisi sonrasında eğitim ve öğretim faaliyetleri dijital imkanlar sayesinde farklı bir boyut kazandı. Alışılageldik örgün eğitimin aksine zamandan ve mekândan bağımsız olarak öğrencilerin bir araya gelerek etkili bir şekilde eğitim almasını sağlayan Online Eğitim, pandemi etkisini yitirdikten sonra da tüm dünyada yeni eğitim trendi olmaya aday.

Hedefim Almanca Online Kursları sayesinde başından sonuna esnek, mekândan bağımsız, konforlu, hem kurs kitapları hem de online materyallerle desteklenen nitelikli bir eğitim alabilirsiniz. Üstelik ihtiyacınız olan tek şey internet bağlantısı ve bir telefon veya bilgisayardır.

Dört dil becerilerini (okuma, yazma, dinleme, konuşma) birbirine paralel şekilde ilerlettiğimiz eğitimlerimiz kapsamında; sistemli öğrenci ve ödev takibi sağlayarak öğrenme hızınızı ve niteliğinizi arttırıyoruz. Hedefiniz doğrultusunda, hazırlandığınız sınava yönelik ek çalışmaların yanı sıra en az bir sınav kitabını destekleyici materyal olarak kullanıyor ve en az bir sınav simülasyonu gerçekleştiriyoruz.

Online Almanca Eğitimlerimiz

 

A1 Online Kurs

A1.1 ve A1.2 seviyelerini kapsamaktadır.

B1 Online Kurs

B1.1 ve B1.2 seviyelerini kapsamaktadır.

A2 Online Kurs

A2.1 ve A2.2 seviyelerini kapsamaktadır.

B2 Online Kurs

B2.1 ve B2.2 seviyelerini kapsamaktadır.

EĞİTİM AŞAMALARIMIZ

Seviye Belirleme
SEVİYE BELİRLEME
Almanca Seviye Tespit Sınavı ile dinleme, anlama, okuma, konuşma ve gramer bilginiz ölçülerek dil seviyeniz tespit edilir.
değerlendirme
DEĞERLENDİRME
Sınavın ardından size uygun olan Almanca Kursu’na kaydınız gerçekleştirilir ve ücretsiz ders kitapları tarafınıza iletilir.
egitim
EĞİTİM İŞLEYİŞİ
Önceden belirlenen kurs gün ve saatlerinde derslerimiz Zoom üzerinden gerçekleştirilir.
ders telafi
DERS TELAFİSİ
Katılamadığınız dersler size özel kaydedilmektedir. Acil durumlarda ise derslerimiz ertelenebilir veya iptal edilebilir. Öğrencilerin derslerden geri kalmayacak şekilde planlama yaparak kurs tamamlanır.
ödev Takibi
ÖDEV TAKİBİ
Eğitmenlerimiz tarafından sistemli bir şekilde ödev takibi yapılarak, eksikliklerini ve sorularınızla ilgili geri bildirim verilir.
seviye sonu
SEVİYE SONU BELİRLEME
Kurs bitiminde çeşitli sınavlar yapılarak öğrencinin seviyesi tespit edilir, eksiklikleri için ek çalışmalar yapılır ve seviye bitirme sınavı ile öğrencinin bir sonraki seviye ile ilgili durumu belirlenir.