A1 Almanca Seviyesi Kursu

Avrupa Dilleri Ortak Çerçeve Programı (CEFR) tarafından belirlenen 6 Almanca seviyesi bulunmaktadır. Bunlar; A1, A2, B1, B2, C1 ve C2’dir. A1 Almanca seviyesi başlangıç seviyesidir ve Almancada temel bilgileri, konuları ifade eder. A1 Almanca seviyesi temel düzeyde bir seviyedir ve bu seviyede Almanca öğrenmeye başlanır.

A1 Almanca seviyesi ile öğretilen temel bilgiler şunlardır;

 • Kendini tanıtabilme ve tanışma
 • Filler ve örnek cümleler
 • Temel Almanca cümle yapısını anlama
 • Başlangıç seviyesinde kullanılan temel kavramlar
 • Almanca duyguları ifade etme

A1 Almanca Seviyesi Kursları Kimler için Uygundur?

A1 Almanca kursları; temelden Almanca dilini öğrenmek isteyen, A1 seviyesinde eksiklikleri tamamlamak, konuları pekiştirmek isteyenler için uygundur.

Hedefim Almanca A1 Almanca Kursları

Almanca dil kursu ve özel ders merkezi olarak maksimum 6-8 kişiden oluşan sınıflarımızda özel ders kalitesindeki grup derslerimizle hem Almancayı öğrenebilir bunun yanı sıra Goethe, Telc, ÖSD gibi uluslararası geçerliliği olan Almanca sınavlarına da hazırlanabilirsiniz.

Eğitim modüllerimiz; online, birebir ve konuşma kulübü olarak düzenlenmektedir. Hedefim Almanca eğitim kurumu tarafından sizler için özenle hazırlanan A1 Almanca kursunda Almancaya sıfırdan başlamak için ihtiyacınız olan her şey mevcut!

Hedefim Almanca A1 Almanca Kurs İçeriği

 • Sınıflarımız maksimum 6-8 kişiliktir.
 • Toplam eğitim süresi 70 saattir. Haftada 3 gün toplam 8 saat eğitim yapılmaktadır.
 • Eğitimimiz kapsamında 2 adet ana kaynak kitabı, sınava hazırlık kitapları, çalışma kağıtları ve diğer tüm ders materyalleri ücretsiz olarak online kullanıma sunulmaktadır.
 • Sistemli bir şekilde ödev takibi yapılmaktadır.
 • Hedefim Almanca’ya özgü yardımcı ders materyalleri e-posta aracılığıyla öğrencilerimize ulaştırılmaktadır.
 • Ders programımız 4 dil becerisini paralel şekilde ilerletecek şekilde planlanmıştır.
 • Seviye sonlarında en az bir adet A1 sınav simülasyonu yapılarak öğrencilerin A2 seviyesine devam edip etmeyeceği tespit edilir.
 • Eğitimlerimiz Goethe- Telc- ÖSD A1 veya Aile Birleşimi sınavına katılmak isteyen öğrencilerimiz için uygundur.

A1 Almanca kursu hakkında daha detaylı bilgi için https://hedefimalmanca.com/ adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Almanca Özel Ders

Almanca Özel Ders

    Başka diller öğrenmek her insanın ihtiyaç duyduğu olaylardan biridir. Yeni dil öğrenmek insanlara birçok avantaj sağlayarak hayatlarına yön verir. Bu avantajların başında yeni iş olanakları gelmektedir. Almanca özel ders alarak sizler de yeni iş olanaklarına sahip...

Almanca Dil Kursu

Almanca Dil Kursu

     Dünya üzerinde her ülkenin kendine özgü lisanı bulunmaktadır. Bazı ülkelerde durum biraz daha farklı şekilde karşımıza çıkar. Ortak şekilde kullanılan diller sayesinde toplu kullanımın bulunduğu durumlar görülür. Dünya üzerinde en yaygın dillerin başında...

Almanca Kursları

Almanca Kursları

    Ülkeler içerisinde farklı lisanlar konuşulur. Değişik ve çesitli diller bilmek bireylerin hayatını ilerleten ve geliştiren temel unsurlardan biridir. Günümüzde yabancı dil bilmek lüksten ziyade gereklilik haline gelmiştir. İşe girerken veya kariyer odaklı hareket...

Online Almanca Kursları

Online Almanca Kursları

    Yabancı dil öğrenmek eski dönemde nitelik olarak sayılırken günümüzde zorundalık haline gelmistir. İş hayatında ve kariyer ilerlemesinde yabancı dil bilmeyen insana vasıfsız gözüyle bakılmaktadır. Bu nedenle yeni lisan öğrenmek hayat içerisinde yapılması gereken...