A1 Almanca Seviyesi Kursu

Avrupa Dilleri Ortak Çerçeve Programı (CEFR) tarafından belirlenen 6 Almanca seviyesi bulunmaktadır. Bunlar; A1, A2, B1, B2, C1 ve C2’dir. A1 Almanca seviyesi başlangıç seviyesidir ve Almancada temel bilgileri, konuları ifade eder. A1 Almanca seviyesi temel düzeyde bir seviyedir ve bu seviyede Almanca öğrenmeye başlanır.

A1 Almanca seviyesi ile öğretilen temel bilgiler şunlardır;

 • Kendini tanıtabilme ve tanışma
 • Filler ve örnek cümleler
 • Temel Almanca cümle yapısını anlama
 • Başlangıç seviyesinde kullanılan temel kavramlar
 • Almanca duyguları ifade etme

A1 Almanca Seviyesi Kursları Kimler için Uygundur?

A1 Almanca kursları; temelden Almanca dilini öğrenmek isteyen, A1 seviyesinde eksiklikleri tamamlamak, konuları pekiştirmek isteyenler için uygundur.

Hedefim Almanca A1 Almanca Kursları

Almanca dil kursu ve özel ders merkezi olarak maksimum 6-8 kişiden oluşan sınıflarımızda özel ders kalitesindeki grup derslerimizle hem Almancayı öğrenebilir bunun yanı sıra Goethe, Telc, ÖSD gibi uluslararası geçerliliği olan Almanca sınavlarına da hazırlanabilirsiniz.

Eğitim modüllerimiz; online, birebir ve konuşma kulübü olarak düzenlenmektedir. Hedefim Almanca eğitim kurumu tarafından sizler için özenle hazırlanan A1 Almanca kursunda Almancaya sıfırdan başlamak için ihtiyacınız olan her şey mevcut!

Hedefim Almanca A1 Almanca Kurs İçeriği

 • Sınıflarımız maksimum 6-8 kişiliktir.
 • Toplam eğitim süresi 70 saattir. Haftada 3 gün toplam 8 saat eğitim yapılmaktadır.
 • Eğitimimiz kapsamında 2 adet ana kaynak kitabı, sınava hazırlık kitapları, çalışma kağıtları ve diğer tüm ders materyalleri ücretsiz olarak online kullanıma sunulmaktadır.
 • Sistemli bir şekilde ödev takibi yapılmaktadır.
 • Hedefim Almanca’ya özgü yardımcı ders materyalleri e-posta aracılığıyla öğrencilerimize ulaştırılmaktadır.
 • Ders programımız 4 dil becerisini paralel şekilde ilerletecek şekilde planlanmıştır.
 • Seviye sonlarında en az bir adet A1 sınav simülasyonu yapılarak öğrencilerin A2 seviyesine devam edip etmeyeceği tespit edilir.
 • Eğitimlerimiz Goethe- Telc- ÖSD A1 veya Aile Birleşimi sınavına katılmak isteyen öğrencilerimiz için uygundur.

A1 Almanca kursu hakkında daha detaylı bilgi için https://hedefimalmanca.com/ adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Goethe Almanca Kursu

Goethe Almanca Kursu

Dünyanın en eski ve en çok konuşulan dillerinden biri olan Almanca'yı öğrenmek büyük çaba ve zaman ister. Bir dil ancak öğrencinin ihtiyaçlarına ve seviyesine göre düzenli olarak ders veren bir öğretmenle iyi bir kursta öğrenilebilir. Almanca dil becerilerini ölçmek...

Almanca Kursu

Almanca Kursu

Almanca kursu, Almanca dilini öğrenmek isteyenler için tasarlanmış bir eğitim programıdır. Bu kurslar, Almanca dilbilgisi, kelime dağarcığı, okuma, yazma, dinleme ve konuşma gibi dil becerilerinin geliştirilmesi üzerine odaklanır. Almanca kursları, öğrencilerin...

Almanca Dil Kursu

Almanca Dil Kursu

Almanya, dünyanın en büyük ekonomisi ve Avrupa'daki bilim, teknoloji ve üretim merkezidir. Almanya, Türkiye dahil dünyadaki birçok ülke için en önemli ticaret ortaklarından biridir. Alman ekonomisi, mühendislik ve imalatta dünyanın önde gelen ülkelerinden biridir ve...

Almanca Kursları

Almanca Kursları

Almanca, Avrupa’da en çok konuşulan ikinci dil olup aynı zamanda Avrupa Birliği’nin resmi dilidir. Almanca kursu bir dil öğrenme programıdır ve Almanca dilini öğrenmek için hazırlanmıştır. Bu tür dil öğrenme programları genellikle dil okulları veya özel dil eğitim...